2021-02-27 16:19:11 Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej- coms- zapisy elektroniczne
OŚRODEK REFERENCYJNY
MEDYCYNY SPORTOWEJ
SIEĆ MEDYCZNA NA
TERENIE KRAJU
LIDER W MEDYCYNIE
DLA SPORTU
OPERATOR MEDYCZNY
KADRY NARODOWEJ
NAJWIĘKSZY ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW
Opiekun Polskiej
Reprezentacji Olimpijskiej
Opiekun Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej
Projekty unijne
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny       Czcionka: Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża

Zapisy elektroniczne

UWAGA!!! NOWY ADRES COMS W  WARSZAWIE - ul. ŻWIRKI I WIGURY 63A, TEL. 22 317 99 00 i  22 280 97 75 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że pierwszy wolny termin do COMS Warszawa przypada na dzień  17.03.2021 (stan na dzień 22.02.2021, informacja weryfikowana raz w tygodniu).Zapisów można dokonać wypełniając poniższy formularz lub telefonicznie pod nr tel. 22 317 99 00 i 22 280 97 75 (nie prowadzimy zapisów drogą mailową).
 
   Logo Narodowy Fundusz ZdrowiaFormularz zapisów elektronicznych przeznaczony jest dla pacjentów do 21 roku życia, korzystających ze świadczeń w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), zgłaszających się pierwszy raz na badania związanie z orzekaniem o zdolności do uprawiania sportu. 

Aby przystąpić do wypełniania poniższego formularza należy posiadać skierowanie do poradni medycyny sportowej od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Po wypełnieniu wszystkich pól, otrzymacie Państwo e-mail z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia w ciągu 2 godzin. Przekroczenie tego czasu będzie równoznaczne z rezygnacją z zapisu.  Bardzo prosimy o sprawdzenie forlderu SPAM w Państwa skrzynce. W kolejnym dniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformujemy o terminie wizyty.

W PRZYPADKU BŁĘDNIE WYPEŁNIONEGO FORMULARZA ZAPIS JEST NIEAKTUALNY !W związku z realizacją wstępnej wizyty kompleksowej zaznaczamy, iż ilość wyznaczonych terminów badań do zakończenia wszystkich procedur medycznych, może ulec zwiększeniu. Terminy kolejnych spotkań zostaną ustalone w pierwszym dniu badań.

Przed pierwszą wizytą prosimy o zapoznanie się ze sposobem przygotowania do badania.Warszawa

ul. Żwirki i Wigury 63 A


Dane pacjenta

Dane ze skierowania

UWAGA!
Po ustaleniu terminu wizyty pacjent ma obowiązek dostarczyć do placówki oryginał skierowania nie później niż w terminie 14 dni roboczych od dnia dokonania zapisu na listę oczekujących, pod rygorem skreślenia z listy oczekujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obecnie i w przyszłości przez SP ZOZ COMS (dalej: "Administrator") z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 63 A - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) - w celach związanych z podejmowanymi przez Administratora działaniami w zakresie promowania i profilaktyki ochrony zdrowia. Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora informacji, newsletterów o podejmowanych przez Administratora i/lub współpracujących z nim podmiotami działań obszarze profilaktyki ochrony zdrowia.
Wyrażam zgodę i chcę sie zapisać:


Aktualności

 
 
wszystkie aktualności
kongres coms

Partnerzy Zatrzymaj przesuwanie partnerów

Logotyp VISTAL GDYNIALogotyp POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK ZAPAŚNICZYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK PIĘCIOBOJU NOWOCZESNEGOLogotyp POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK SZERMIERCZYLogotyp ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCELogotyp POLSKI ZWIĄZEK KOSZYKÓWKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK BIATLONULogotyp Akademicki Związek Sportowy Uniwersytet Gdański
Korzystanie z witryny www.coms.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.