GDYŃSKI DZIEŃ PROFILKATYKI

Gdyńskie Centrum Zdrowia we współpracy z NFZ i Partnerami, zaprasza na wydarzenie: „Zadbaj o zdrowie – Gdyński Dzień Profilaktyki”, które odbędzie się w sobotę 17 lipca w godzinach od 9.00 do 14.00 w obiekcie Gdynia Arena przy ul. K. Górskiego 8.

DOPING w SPORCIE - Kurs dla lekarzy

W dniach 16-18 czerwca 2021 roku, w Centrum Olimpijskim PKOl (Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4), odbędzie się kurs w ramach specjalizacji w dziedzinie medycyny sportowej pt. "Doping w sporcie".

Praca placówek COMS w piątek 4 czerwca 2021 r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 4 czerwca 2021 roku (piatek)  wszystkie placówki COMS

ABC MEDYCYNY SPORTOWEJ - kurs specjalizacyjny

10-14 maja 2021 roku odbędzie się kurs wprowadzający do specjalizacji w dziedzinie medycyny sportowej pt. "ABC medycyny sportowej". Kurs, którego organizatorem jest Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej, zaplanowano w formie stacjonarnej, w Centrum Olimpijskim (Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4).

TRIADA SPORTSMENEK- ZALECENIA ŻYWIENIOWE DLA TRENUJĄCYCH NASTOLATEK

Aktywność fizyczna dzieci i młodzieży jest warunkiem zdrowia i ich prawidłowego rozwoju, a także kluczowym czynnikiem profilaktyki otyłości i chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca typu 2, czy choroby układu krążenia.

#SzczepimySię

My już się zgłosiliśmy i zachecamy do szczepień :)
Więcej informacji znajdziecie na stronie http://gov.pl/szczepimysie

Kurs specjalizacyjny online - DOPING W SPORCIE

W dniach 17-19 czerwca 2020 roku Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej organizuje kurs specjalizacyjny dla lekarzy specjalizujących się według modułowych programów specjalizacji (zakwalifikowani do specjalizacji po 01.10.2014 r.) w zakresie medycyny sportowej.

Szacowanie wartości zamówienia

Informujemy, że SP ZOZ COMS w ramach czynności przygotowawczych poprzedzających wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, rozpoczął procedurę ustalenia wartości zamówienia

W związku z dwumiesięczną przerwą w pracy w pierwszej kolejności będą przyjmowani pacjenci z terminów wcześniejszych. W celu uzgodnienia nowego terminu badań będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie.

BEZPŁATNE KONSULTACJE ON-LINE

BEZPŁATNE KONSULTACJE ON-LINE

W tym trudnym dla wszystkich czasie wspólnie ze Sport and Minds - Psychologia Sportu i Trening Mentalny przygotowaliśmy bezpłatne konsultacje on-line dla sportowców.