OŚRODEK REFERENCYJNY
MEDYCYNY SPORTOWEJ
SIEĆ MEDYCZNA NA
TERENIE KRAJU
LIDER W MEDYCYNIE
DLA SPORTU
OPERATOR MEDYCZNY
KADRY NARODOWEJ
NAJWIĘKSZY ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW
Opiekun Polskiej
Reprezentacji Olimpijskiej
Opiekun Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej
Projekty unijne
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny       Czcionka: Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża

Jak przygotować się do ćwiczeń

Część praktyczna szkolenia ma na celu naukę prawidłowego wykonania prostych ćwiczeń fizycznych, tak, aby można je było później samodzielnie wykonać w warunkach domowych bądź w plenerze. Dlatego na część praktyczną szkolenia potrzebny będzie odpowiedni sportowy strój, wygodny i nie krępujący naszych ruchów, wykonany z materiału przepuszczającego powietrze. Buty, najlepiej sportowe, powinny mieć elastyczną i gumową podeszwę i powinny być stabilne, aby chronić nasze stawy skokowe przed urazem.

W związku z tym, że część zajęć odbywać się będzie w plenerze (m.in. zajęcia nordic walking), należy być przygotowanym również na zajęcia na świeżym powietrzu i dostosować nasz strój do panujących w danym dniu warunków atmosferycznych. Nie ubierajmy się za grubo! Pamiętajmy, że będziemy w ciągłym ruch i zbyt wiele warstw, bądź za ciepła odzieży spowoduje, że będzie nam za gorąco.

Aktualności

 
 
wszystkie aktualności
kongres coms

Partnerzy Zatrzymaj przesuwanie partnerów

Logotyp VISTAL GDYNIALogotyp POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK ZAPAŚNICZYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK PIĘCIOBOJU NOWOCZESNEGOLogotyp POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK SZERMIERCZYLogotyp ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCELogotyp POLSKI ZWIĄZEK KOSZYKÓWKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK BIATLONULogotyp Akademicki Związek Sportowy Uniwersytet Gdański
Korzystanie z witryny www.coms.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.